SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Nhamba yeModhero:SWR-1200L2
Chiratidzo:Nyoro
MOQ: (Zvinyorwa zveMOQ):1
gou  Chinja Chenguva yeFWiFi
gouWiFi yevashanyi & Kudzora Vabereki
gouCPU ine macore maviri, CPU isina waya mbiri
Ruzivo rweChigadzirwa
Magadzirirwo ehunyanzvi
Kushandiswa kweNetiweki
Kutungamira
Dhawunirodha
01
Tsananguro yeChigadzirwa
2.4G + 5G
CPU ine macore maviri
MaAntenna mana akawedzerwa
MU-MIMO
Ipv6
Chinhu SWR-1200L2 11AC Dual-band Wireless Router 1200M WiFi Router
Chipset MT7628DAN+MT7613BEN Mitemo Isina Waya IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
Ndangariro/Kuchengeta 64MB/8MB IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Machiteshi eLAN eInterface 2×10/100Mbps Kumhanya Kusina Waya 300Mbps(2.4GHz)
Chiteshi cheWAN cheInterface 1 × 10/100Mbps 867Mbps(5GHz)
Simba Rekunze 12VDC/1.5A Kuwanda kweWiFi 2.4-2.5GHz;5.15-5.25GHz
W x D x H 180×130×26mm Mamodhi Asina Waya
Router isina waya; WISP; AP
Chitupa CE, RoHS Kanyanga 2 × 2.4GHz
Bhatani WPS/Dzorera patsva 2×5GHz