SFT6400A 4*GE Inputs PAL B/G NTSC 64 mu 1 IP kuenda kuAnalog Modulator
Nhamba yeModhero:  SFT6400A
Chiratidzo:Nyoro
MOQ: (Zvinyorwa zveMOQ):1
gou  Tsigira BISS Kubvisa Kuscrambling
gou  Kutsigira OSD (Logo uye Caption) Kuiswa
Ruzivo rweChigadzirwa
Magadzirirwo ehunyanzvi
Zvinhu Zvikuru
Software Yekutarisira
Dhawunirodha
01
Tsananguro yeChigadzirwa
1. NHANGANYAYA
2. ZVINHU ZVINHU
-2U chassis, huwandu hwakawanda hwekuchengetedza mari yekutumira
-Kutsigira OSD (Logo uye Caption) kuiswa kwechiteshi chega chega, kushanda kuri nyore
-Tsigira CC/Subtitle/Teletext
-Tsigira BISS Kubvisa Kutsvaga (Iri kugadzirwa)
-Kugadziriswa kwemashoko echirongwa chekutsigira, sarudzo dzakawanda dzemaodhiyo
-4 GE ports (max 64 IP input over MPTS/SPTS), Max 840Mbps for every GE input
-64 kutakura zvinhu zvisiri pedyo kana kuti zviri pedyo, kutakura zvinhu makumi matatu nemaviri mukati me400MHz
-Tsigira manejimendi yewebhu-based network
SFT6400A 4*GE Inputs 64 mu 1 IP kuenda kuAnalog Modulator
Rukova UDP, UDP / RTP, mapaketi 1-7 (SPTS/MPTS)
Nzira yekufambisa UDP/RTP, unicast uye multicast, IGMP V2/V3
Kureba kwepaketi 188 / 204 Mabhaiti
Odhiyo MPEG-1/2 Rutivi 1/2, (HE-)AAC, AC3
Data CC, Teletext, Subtitles, DVB Subtitleling
MPEG2:
1080@60I, 1080@50I, 720@60P, 720@50P, 576@50I, 480@60I
Chiyero cheAspect 4:3
Kuchinja-chinjaMaparamita Nhamba yenzira Kusvika ku64 kutakura zvinhu zvisiri pedyo kana pedyo
Zvinobatanidza 75Ω, F-jack
Rudzi rwemafrequency 43.25 – 951.252MHz
Bandwidth yekubuda 400MHz (chete 32 vatakuri)
Chikamu chekubuda -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Kurasikirwa kwekudzoka ≥ 14dB
Kupararira kwemafrequencies enhema. ≥ 60dB
Kurongeka kwemutakuri wezvakasara 1%
Muyero weTV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Chiyero cheruzha pakati pechiratidzo chevhidhiyo nechiratidzo ≥ 60dB
Nzvimbo yeNetiweki Kutungamira 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Data 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Zvimwe Kubuda kwekugadzirisa mufananidzo 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Mashoko anotsanangura: tsigira mitauro yakawanda, nzira yekuskorora uye kumhanya kwakagadzirirwa
Kugadziriswa kwevhoriyamu yekubuda 0 – 100%
Mukuru Kubviswa pachigaro 483mm×330mm×88mm (WxLxH)
Tembiricha 0~45℃ (kushanda), -20~80℃ (kuchengetera)
Magetsi AC100V±10%, 50/60Hzkana AC 220V±10%,50/60Hz