FTTX-PT-M16 FTTH 16 Core Fiber Optical Access Terminal Box
Nhamba yeModhero:  FTTX-PT-M16
Chiratidzo:Nyoro
MOQ: (Zvinyorwa zveMOQ):10
gou  Yakaiswa pamadziro kana kuti yakasungirirwa nemapuranga
gou  Inoshanda pakuvaka network yeFTTx yakawanda
gou Zvese-mu-Chimwe chete zvekubatanidza, kupatsanura, uye kugovera fiber
Ruzivo rweChigadzirwa
Magadzirirwo ehunyanzvi
Nzira dzeDimension neCable
Bhuku reKuisa
Dhawunirodha
01
Tsananguro yeChigadzirwa
Tsananguro Pfupi
FTTX-PT-M16Bhokisi reChiteshi cheFiber Accessinodiwa uye inozivikanwa pakushandiswa kweFTTH.
Zvinhu Zvinoshanda
Iye zvino, ngatipindei mumashoko anotsanangura FTTX-PT-M16: Zvinodiwa nezvakatipoteredza: Tembiricha yekushanda: -40°C kusvika +85°C Hunyoro: ≤85% (+30°C) Kumanikidzwa kwemhepo: 70KPa kusvika 106Kpa Pepa guru reruzivo rwehunyanzvi: Kurasikirwa kwekuisa: ≤0.15dB Kurasikirwa kwekudzoka kweUPC: ≥50dB Kurasikirwa kwekudzoka kweAPC: ≥60dB Pepa reruzivo rwehunyanzvi rekudzivirira mheni: Kudzivirira kwekudzivirira pakati pechishandiso chekuisa pasi nezvikamu zvesimbi zvebhokisi hakusi pasi pe2×104MΩ/500V (DC); infrared ≥2×104MΩ/500V. Voltage inomira pakati pechishandiso chekuisa pasi, muviri webhokisi, nezvikamu zvaro zvesimbi haisi pasi pe3000V (DC)/min, pasina kuputsika kana kupenya; U≥3000V.
Zvinhu PC+ABS
Saizi (A*B*C) 319.3*214*133mm
Kugona Kwakanyanya 48
Saizi Yekuisa (Mufananidzo 2) D*E 52*166*166mm
Kupinda mudhayamita yetambo yakakura (mm) ᴓ8~14mm
Hukuru hwakanyanya hwegomba rebazi ᴓ16mm
Adapta dzePC dzeSC/A dzisingapindi mvura 16
Zvinodiwa zvakatipoteredza
Kushanda Tembiricha -40℃~+85℃
Hunyoro hushoma ≤85%(+30℃)
Kumanikidzwa kwemhepo 70KPa~106Kpa
Magadzirirwo eOptic Accessory
Kurasikirwa kwekuisa ≤0.3dB
Kurasikirwa kweUPC kudzoka ≥50dB
Kurasikirwa kwekudzoka kweAPC ≥60dB
Hupenyu hwekuisa nekubvisa >Ka1000
Magadzirirwo Ehunyanzvi Anodzivirira Kutinhira
Chishandiso chekuisa pasi chakaparadzaniswa nekabhineti, uye kuramba kwekuisa pasi kuri pasi pe2MΩ/500V(DC).
IR≥2MΩ/500V
Voltage inomira pakati pechinhu chekuisa pasi nekabhineti haisi pasi pe3000V(DC)/min, hapana kuboorwa, hapana flashover; U≥3000V